Co mówią moi klienci:

"Miałam okazję współpracować z Agą jako coachem przez ostatnie kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów, które przyniosły nasze spotkania. Kilka lat temu pracowałam z coachem skupiając się na rozwoju swojej kariery zawodowej, tym razem chciałam zagłębić się w sfery intymne i relacje damsko-męskie. Aga wykazała się niezwykłą empatią i zaangażowaniem podczas naszych spotkań. Zawsze opanowana, pełna spokoju i zainteresowania wsłuchiwała się w moje zwierzenia i dokładnie wiedziała jakie pytania zadać, aby zachęcić mnie do głębszej refleksji i zastanowienia się nad schematami, które w sobie nosiłam. Krok po kroku otwierała mi drzwi do miejsc, których nie znałam wzmacniając swoją pewność siebie, zaufanie do siebie i swoich wartości oraz wielu innych aspektów. Dzięki niej znowu czuję się jak w domu, wracając do swojej intuicji każdego dnia, pielęgnując swoje kontakty z najbliższymi jak również sama ze sobą. Dzięki naszym spotkaniom jestem bardziej świadoma swoich decyzji i czuję, że zbudowałam solidne podstawy do budowania relacji z drugą osobą. Z całego serca polecam pracę z Agą. Dzięki jej pozytywnej energii, wrażliwości i doświadczeniu cały proces zanurzenia się w poznawaniu siebie staje się bardzo przyjemny i ciekawy. Bardzo polecam współpracę z Agą!"
"Bardzo się cieszę, że trafiłam na sesje z Agni. Pracowałam nad sobą od długiego czasu, ale dopiero kilka rozmów z Agni pozwoliło mi zrozumieć co tak naprawdę mnie ogranicza, czego się boję i co jest dla mnie ważne. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i odnaleźć w sobie potencjał, którego nie umiałam samodzielnie dostrzec. Agnieszka jest osobą bardzo autentyczną. Potrafi słuchać z uwagą i wychwytywać istotne rzeczy. Dzięki kilku jej pytaniom potrafiłam uświadomić sobie jakie kroki pomogą mi dojść do tego, co wyznaczyłam sobie jako cel naszych spotkań, a przy okazji zmierzyłam się z niezrozumiałym lękiem i po 6 latach przerwy zaczęłam jeździć samochodem. Zaglądanie w głąb siebie i praca nad sobą nie są łatwe, ale przy wsparciu Agni, jest to wysiłek i inwestycja, które na pewno się opłacą.
„Jako osoba pracująca z terapeutą od 3 lat, muszę przyznać, że początkowo sceptycznie podchodziłam do idei couchingu jako krótkoterminowego zasobu. Po pracy z Agą radykalnie zmieniłam zdanie! Miałam wspaniałe doświadczenie podczas 6-ciu sesji z nią, kiedy naprawdę czułam się trzymany i widziany. Jedną z największych zalet jej przewodnictwa jest to, że jest delikatna, ale skuteczna w swoim podejściu. Zawsze czułem się zaszczycony w swoich granicach, a jednocześnie ja była w stanie skonfrontować się ze sobą i wykonać prawdziwą pracę pod jej wskazówkami. Każda godzina spędzona z nią czuła się wzmacniająca. Jest naturalna i intuicyjna oraz ma wielką zdolność do ciągłego dostrajania się do osoby i reagowania na jej potrzeby na miejscu. pomogło mi poczuć się pewniej w przejściu, przez które przechodzę i zapewniło mi przydatne zasoby i narzędzia, z których skorzystam teraz iw przyszłości. Dziękuję Ci za wszystko, Aga ”.
„Praca nad moim brakiem pewności siebie w każdym aspekcie życia była dość trudną, ale niesamowitą podróżą. Jako coach Aga jest nie tylko profesjonalistą, który Cię wspiera i słucha, ale także stawia pytania, które prowadzą do lepszego zrozumienia siebie i wyzwań, przed którym aktualnie stoisz w swoim życiu. Jej empatyczna postawa, a także ogromna umiejętność rozumienia ludzkich emocji i relaksująca atmosfera, którą tworzy podczas sesji sprawiają, że coaching jest bardziej inspirujący i zachęcający. Niewątpliwie jest utalentowanym coachem i mentorem . Praca z nią była przyjemnością ”.
„Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem mieć Agę jako trenera i mentora przez ostatnie kilka miesięcy. Kiedy zacząłem pracować z Agą, mimo że miałem dużo energii, mój pomysł na biznes był ostatecznie zdezorientowany i chaotyczny. Teraz, zaledwie kilka miesięcy później, mam jasny plan działania dla mojej firmy, zrealizowałem swój cel kariery i mam jeszcze więcej energii i motywacji. Mam jasność co jest dla mnie ważne i gdzie kierować energię. Aga jest niezwykle łatwa do nawiązania kontaktu, a jej delikatne, empatyczne i zachęcające podejście pozwala wyjść z każdej sesji z pozytywnym wyzwaniem i jasną wizją działań niezbędnych do postępu. To bardzo wyjątkowa umiejętność, którą ma niewielu ludzi. Aga jest bardzo utalentowanym i inspirującym trenerem i mentorem. ”
„Aga łączy życzliwość i empatię z wewnętrzną mądrością i talentem do zrozumienia i głębszego nurkowania z drugą osobą w poszukiwaniu ekspresji prawdziwego siebie. Pomogła mi lepiej zrozumieć samą siebie, żebym mogła być bezpretensjonalnie autentyczna. W nieinwazyjny sposób pomogła mi zobaczyć niektóre z moich przeszkód w innym świetle. Aga wierzy w próbowanie i praktykę, a jej podejście pozwala mi zdystansować się od moich perfekcjonistycznych tendencji i działać w bardziej zrelaksowany i skoncentrowany sposób. Jest świetnym słuchaczem i głęboko kieruje nią służba innym."
"Aga ma niesamowitą zdolność rozumienia innych i wspierania ich w taki sposób, który inspiruje do doskonalenia i rozwoju. Bycie piosenkarzem i autorem tekstów w ruchliwym Londynie często stanowi dla mnie wyzwanie związane z czasem i pieniędzmi. Aga wspierała mnie w mojej drodze do zbudowania udanej kampanii crowdfundingowej, która z powodzeniem zebrała pieniądze na mój debiutancki album. Pomogła mi ukształtować moją wizję artystyczną i odkryć moje mocne strony. Praca z nią przyczyniła się do mojego sukcesu jako muzyka, poprawiła moją samoocenę, a także wiedzę, jak na co dzień zarządzać własnym projektem."
"Aga jest bardzo utalentowanym I profesjonalnym coachem. Jej empatia, uważność, ciepło i otwartość, sprawiały, że dosyć szybko jej zaufałam, co umożliwiło mi otwartą komunikację. Współpraca z nią pozwoliła mi odkryć i zmienić kilka ważnych aspektów mojego życia, które mnie wcześniej uwierały. Rozwój jaki dały mi sesje coachingowe przełożył się na większy spokój, klarowność sytuacji i work-life balance. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam współpracę z Agą jako coachem."
"Aga ma niesamowity spokój w sobie a zarazem ciekawość na człowieka, która objawia się trudnymi pytaniami. Podąża na sesji za klientem co sprawia, że spotkanie z nią jest drogą do poznania siebie. Sesje z Agą są bardzo ciekawym doświadczeniem. Aga posiada bardzo szeroką wiedzę z obszaru marketingu i konsultacja z Agą przynosi dużo korzyści w postaci zaoszczędzonego czasu. Podczas konsultacji ustaliłyśmy jakie są dostępne i najbardziej dopasowane do moich potrzeb narzędzia oraz pomaga w przygotowaniu strategii marketingowej. Polecam"
"Przeszłam proces coachingowy z Agą. Praca z Nią pozwoliła mi skupić się na tym, co ważne, tak aby krok po kroku przybliżać się do upragnionego celu. Aga to coach spokojny, skupiony na kliencie i mądrym wsparciu. Z każdej sesji z Nią wychodziłam silniejsza i planem działania. Polecam coaching z Agą!"
"Miałam przyjemność być klientką sesji coachingowych prowadzonych przez Agę Poznańską. Od pierwszego spotkania w czasie rozmowy coachingowej, widać było, że to co Aga robi jest dla Niej spełnieniem. W czasie sesji Aga zadbała o stworzenie wspaniałej atmosfery, dbając o standardy etyczne w pracy z klientem, a jednocześnie maiłam przyjemność poznać Agę jako Osobę otwartą, ciepłą, sympatyczną o wysokiej kulturze osobistej, szczerej chęci pomocy w rozwijaniu potencjału mojej osoby. W czasie rozmów widziałam, bardzo duże skupienie Agi na moich wypowiedziach, co dało mi pewność, że mogę swobodnie, otwarcie wyrażać to, co leży mi na sercu. Bardzo były dla mnie cenne informacje zwrotne jakie usłyszałam od Agi, tak bym mogła na pewne nurtujące mnie sprawy spojrzeć z różnej perspektywy. Aga ustalała cele na kolejne sesje coachingowe, wspierając mnie do głębszych przemyśleń, przed naszymi kolejnymi sesjami coachingowymi. Dzięki Adze utwierdziłam się w przekonaniu, że warto rozwijać swoje umiejętności, w tym również w zakresie coachingu. Z całym przekonaniem polecam sesje coachingowe prowadzone przez Agę Poznanską!"