Witaj!

Jestem Certyfikowanym Coachem (trening akredytowany przez International Coaching Federation i Polską Izbę Coachingu) i specjalistką od rozwoju osobistego. Pracuję pod superwizją.

Moją pasją jest praca z kobietami, wspieranie ich poprzez coaching, warsztaty, wyjazdy i kobiece kręgi, które organizuje regularnie w moim domu w Rogil, w Portugalii. Również zajmuję się mentoringiem kobiet w w osobistych i profesjonalnych, związanych z biznesem kwestiach.

Uwielbiam tworzyć bezpieczną przestrzeń bez osądu, gdzie każdy może czuć się autentycznie i komfortowo eksplorując siebie,

W mojej pracy inspiruję się i czerpię z różnych szkół, takich jak psychologia pozytywna, terapia Gestalt, Komunikacja Bez Przemocy, praktyka mindfulness.

Jestem certyfikowaną nauczycielką Yin Yogi. Swój trening w pranajamie, yoga Nidra i Yin Yoga zrobiłam w Rishikesh, Indiach w 2019, podczas mojej 9-cio miesięcznej podróży po Azji.

Pracuję również jako konsultant biznesowy dla startupów od 11 lat. Obecnie jestem w radzie firmy inwestycyjnej jako CMO, gdzie pracuję nad rozwojem wielu projektów.  Do dzisiaj wsparłam i pomogłam rozwinąć koło 50 marek na całym świecie.

Skończyłam studia na kierunku Media i Komunikacja, z magistrem z uniwersytetu w Aberdeen, Szkocji.

W Wielkiej Brytanii mieszkałam przez 11 lat, w 2017 przeprowadziłam się do Portugalii. Nie chciałam dłużej żyć w wielkiej metropolii, gdzie nie czułam, że żyję tak jakbym mogła. Najpierw do Lizbony, później do pięknego Algarve, gdzie obecnie pracuję jako coach wspierając kobiety w ich podróży w tworzeniu spełnionego życia. 

Kocham naturę i ocean, czas dla siebie i najbliższych. Mam też bloga, od około 10 lat, który dokumentował moją podróż zagranicę i życie w Portugalii. Możecie go zobaczyć tutaj